A-
A+
Цифрова платформа
професійної освіти

Питання та відповіді

Платформа «Світ професій» створена з метою допомоги учням та викладачам закладів професійної освіти у пошуку сучасної та актуальної навчальної інформації в електронному форматі.

На Платформі «Світ професій» можна знайти різноманітну навчальну інформацію, яка допомагає здобуттю в першу чергу професійних знань та вмінь, зокрема, відео та анімаційні матеріали, презентації.
Крім цього, для кожної професії підібрані основні нормативні (освітній та професійний стандарти, кваліфікаційні характеристики) та навчальні матеріали (підручники, освіті програми тощо). В перспективі Платформа матиме тестові матеріали для визначення кваліфікаційного рівня здобувача освіти та допомоги у проходженні відповідних кваліфікаційних іспитів.
Окремий розділ «Ринок праці».
Всі 46 дашбордів розділу «Ринок праці», які розробили наші фахівці, дозволять вам отримати вичерпну інформацію щодо стану ринку праці як у вашому регіоні, так і в цілому по Україні, його співвідношення з можливостями системи освіти, працевлаштування випускників і дорослого населення. Також він стане в нагоді для професійної орієнтації як випускникам шкіл, так і дорослим, які вирішили змінити свою професію.
Такоє цей розділ стане в нагоді фахівцям, які опікуються інформацією про ринок праці, при формуванні регіонального замовлення на підготовку професійних кадрів і формуванні списку професій загальнодержавного значення.
Кар’єрна мапа України надасть вам великий обсяг інформації про освіту, навчальні заклади, спеціальності та професії підготовки, працевлаштування випускників закладів освіти за останні декілька років і багато чого ще.

Матеріали на Платформі розділені на дві частині.
З першою частину (опис Платформи, профорієнтаційні матеріали, розділи «Новини», «Аналітика праці», «Охорона праці», «Партнери») всі користувачі можуть ознайомитися без проходження реєстрації на Платформу.
Доступ до навчальних матеріалів за конкретними професіями надається тільки після проходження нескладної процедури реєстрації та підтверджені адреси е-пошти.
Оберіть пункт меню «Увійти». Оберіть «Реєстрація» та заповніть поля запропонованої форми.
!!! Ми збираємо інформацію щодо віку користувачів Платформи виключно з метою визначення відсотка учнів закладів освіти, які почали користуватися Платформою.
Після закінчення заповнення форми, натисніть «Зареєструватися». На Вашу е-пошту надійде лист з проханням підтвердити адресу е-пошти. Якщо протягом 2-3 хвилин Ви не побачили листа з Платформи, перевірте розділ "Спам".

Підтвердьте, будь ласка, адресу.
Звертаємо Вашу увагу, що до підтвердження адреси е-пошти, Ви не отримаєте можливості користуватися всіма матеріалами Платформи.
Після підтвердження адреси е-пошти, Ви можете увійти до Платформи обравши «Увійти» на головній сторінці, або на сторінці конкретної професії.

Команда «Світ професійТМ» зацікавлена в залученні викладачів закладів освіти всіх рівнів до підготовки та розміщенні авторських навчальних матеріалів за ліцензованими професіями на Платформі.
Якщо Ви бажаєте розмістити навчальні матеріали на Платформі, оберіть пункт меню «Додати навчальні матеріали» знизу на головній сторінці, або на сторінці конкретної професії. Заповніть наступну форму, яка з’явиться на екрані:
   - назва професії/професій, до викладання яких відносяться навчальні матеріали (обирається з запропонованого переліка ліцензованих професій; оберіть одну або декілька);
   - тип навчального матеріалу (обирається з запропонованого переліка «Категорії матеріалів»);
   - формат навчального матеріалу (текст, відео, фото, презентація, інше);
   - назва навчального матеріалу (довільний текст);
   - автор/автори (довільний текст у форматі «Шевченко Т.Г., Пархоменко О.Б.»);
   - назва видавництва (за наявності);
   - рік видання;
   - Ваше Прізвище, Ім’я, По-батькові;
   - мобільний телефон (обов’язкове поле);
   - адреса е-пошти (обов’язкове поле).
Натиснувши «Відправити запит», Ви відправляєте цю форму адміністратору Платформи, який обов’язково зв’яжеться з Вами найближчим часом і повідомить, яким чином Ви зможете передати самі навчальні матеріали та інші питання, щодо розміщення.

Звертаємо Вашу увагу, що навчальні матеріали повинні містити дані щодо авторів, закладув освіти, затвердження або рекомендацію для використання в освітньому процесі відповідних методичних або педагогічних рад.

Після розміщення навчальних матеріалів автор/автори  отримають Сертифікат Інституту професійних кваліфікацій про розміщення матеріалів на Платформі.

Дякує за співпрацю!

Користування всіма матеріалами Платформи є безкоштовним.