Цифрова платформа
професійної освіти

Монтажник радіоелектронної апаратури та приладів

Код: 7242

Загальна характеристика професії «МОНТАЖНИК РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ ТА ПРИЛАДІВ»

Професія монтажника радіоелектронної апаратури та приладів — одна з найважливіших професій у сучасному світі електроніки, автоматизації та технічного прогресу.

Монтажник радіоелектронної апаратури та приладів монтує вузли, блоки, прилади, радіопристрої, друковані плати, секції фільтрів та панелі радіоелектронної апаратури та апаратури дальнього та провідного зв'язку за простими монтажними схемами та кресленнями з повним закладанням проводів та з'єднань в усіх видах виробництва.

Монтажник радіоелектронної апаратури та приладів випробовує та перевіряє виконаний монтаж на полярність, обривання, коротке замикання та правильність підключення із застосуванням електровимірювальних приладів. Монтажник радіоелектронної апаратури та приладів розпаює прилади, які демонтує, із заміною окремих елементів, монтує окремі вузли на мікроелементах. Монтажник прокладає екранований та високочастотний кабель з розбиранням та розпаюванням кінців провідників за простими монтажними схемами, випробовує та перевіряє виконаний монтаж на полярність, обрив, коротке замикання та правильність підключення із застосуванням електровимірювальних приладів; виконує демонтаж із заміною окремих елементів; знаходить і усуває несправності зі зміною окремих елементів і вузлів.

Перспективи: Монтажник радіоелектронної апаратури та приладів затребуваний на виробництві радіоелектронної апаратури та приладів (монтажні роботи та механічне регулювання), виробництві радіоелектронної апаратури, приладів і апаратури провідного зв'язку підприємств електронної та радіотехнічної промисловості та сфер обслуговування (монтажні роботи та механічне регулювання).


Монтажник радіоелектронної апаратури та приладів

Дисципліни за професією

  • ---