Цифрова платформа
професійної освіти

Педикюрник

Код: 5141

Загальна характеристика професії «ПЕДИКЮРНИК»

Майстер з педикюру – дуже цікава і прибуткова професія. За останні роки ця галузь краси бурхливо розвивається і одночасно зростає потреба в компетентних фахівцях. Професія орієнтована на тих, хто бажає бути затребуваним майстром в період розвинутих технологій. Тільки за умови того, що майстер досконало володіє всіма таємницями цього мистецтва, можна бути впевненим, що клієнт вибере саме Вас.

Майстер педикюру повинен уміти: надавати педикюрні послуги з використанням сучасних технологій (апаратний педикюр, SPA-педикюр, Нейл АРТ), протезування нігтів, догляд за хворими ногами, виконувати педикюр на хворих ногах; використовувати інструмент, що застосовується для використання сучасних технологій; покривати нігті лаками, фарбами та аплікаціями. Виконувати масаж ступнів ніг, доглядати за шкірою ступнів ніг і нігтями з використанням сучасних косметичних засобів та технологій, надавати клієнтам допомогу при виборі кольору лаку, виду розпису нігтів, дезінфікувати інструменти.

Майстер педикюру повинен знати: правила виконання педикюрних робіт; правила санітарії та гігієни; призначення педикюрних інструментів, прийоми користування ними та правила їх зберігання; види лаків, способи підбору та приготування лаків різних кольорів та відтінків, види сучасних косметичних, рослинних засобів, олій та глин для масажу та догляду за шкірою ніг і нігтями; сучасні косметичні засоби та технології виконання масажу ступнів ніг та догляду за шкірою ступнів ніг і нігтями; правила обслуговування клієнтів та принципи професійної етики; способи надання першої медичної допомоги.

Перспективи: може працювати в салонах краси, клініках, косметологічних центрах, а також індивідуально у зручному для клієнта місці. Попит на фахівців на ринку праці є досить високим. Як працівники, педикюрники працюють у сфері послуг, перукарнях, косметичних кабінетах, приватних фірмах. Крім того, професія може бути орієнтована на самозайнятість, роботу на виїзд. Тобто вона дає можливість працювати за індивідуальною формою організації праці.


Педикюрник

Дисципліни за професією

  • ---