Цифрова платформа
професійної освіти

Оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного ґрунту

Код: 6113

Загальна характеристика професії «ОПЕРАТОР ТЕХНОЛОГІЧНОГО УСТАТКУВАННЯ В СПОРУДАХ ЗАХИЩЕННОГО ҐРУНТУ»

Оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного ґрунту обслуговує тепличні блоки, що отримують теплову енергію зі сторони, і мають систему автоматичного регулювання технологічних режимів або тепличних блоків за наявності вбудованих автоматизованих котелень з водогрійними і паровими котлами з автоматичним регулюванням технологічних режимів. Здійснює профілактичний огляд котлів, їх допоміжних механізмів і контрольно-вимірювальних приладів.

Оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного ґрунту приймає котли і їх допоміжні механізми з ремонту і готує їх до роботи. Налагоджує основне і допоміжне технологічне обладнання. Оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного грунту приймає з ремонту технологічне обладнання і механізми систем автоматичного регулювання технологічних режимів в теплицях.

Оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного грунту організовує роботу операторів нижчої кваліфікації і керує робітниками, які виконують профілактичні роботи. Перевіряє якість режиму технологічного обладнання і механізмів.


Оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного ґрунту

Дисципліни за професією

  • ---