Цифрова платформа
професійної освіти

Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування

Код: 7242

Загальна характеристика професії «МОНТАЖНИК ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНОГО УСТАТКУВАННЯ»

Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування здійснює підбір конфігурації інформаційно-комунікаційного обладнання у відповідності до задоволення потреб користувачів інформаційних послуг і продуктів; проводить необхідних розрахунків у відповідності до схем та конструкторського обладнання для проведення монтажних робіт. Монтажник здійснює підготовку ПК для інсталяції програмного забезпечення та підключення зовнішніх пристроїв. технологічні: монтує інформаційно-комунікаційного обладнання та налагоджує елементи та блоки ПК, підключає інформаційно-комунікаційне обладнання до електромережі, забезпечує працездатність компонентів локальних обчислювальних мереж, виконання технологічного процесу з обслуговування сертифікованого інформаційно-комунікаційного обладнання.

Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування виконує заходи з монтажу та технічного обслуговування інформаційно-комунікаційного обладнання та мереж, діагностику та усунення несправностей у разі їх виникнення, встановлює пакети прикладних програм згідно з профілем діяльності підприємства, установи, організації чи потреб споживача. Монтажник налагоджує операційні системи, драйвери, офісного та іншого інформаційно-комунікаційного обладнання згідно з профілем діяльності підприємства, установи, організації чи потреб користувача, підключає до інформаційно-комунікаційної мережі нових апаратних елементів.

Перспективи: Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування користується попитом на підприємствах, в установах та організаціях, діяльність яких передбачає: виконання технологічних операцій з монтажу інформаційно-комунікаційного обладнання; підтримання в робочому стані локальних та глобальних мереж; обробку інформації та подальше її використання; підготовку до продажу, демонстрування та консультації споживачам інформаційно-комунікаційного обладнання.


Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування

Дисципліни за професією

  • ---