Цифрова платформа
професійної освіти

Офіс-адміністратор

Код: 4222

Загальна характеристика професії «ОФІС-АДМІНІСТРАТОР»

Робота офіс-адміністратора передбачає контроль всього процесу роботи в офісі. Адміністратор відповідає за організованість і працездатність офісу, знає все і всіх від А до Я.

Такий спеціаліст керує великим офісом, завідує різними питаннями життєдіяльності всього великого колективу, відповідає за гарний настрій відвідувачів, за рокзлад керівників. Він як універсальний солдат - все знає і все вміє, що стосується життя співробітників а також відвідувачів офісу.

Перспективи: У сучасному світі офіс-адміністратори працюють у різноманітних організаціях, де потрібно працювати з персоналом та продукцією. Офіс-адміністратор необхідний в будь-якій компанії, у якої є офіс, керівник і хоча б кілька співробітників. Тож адміністрування офісу завжди у попиті на ринку праці. Професія офіс-адміністратора дуже розповсюджена професія. І ця професія існуватиме завжди. Бо завжди будуть існувати компанії, які пропонують послуги, міжнародні представництва, куди приходять відвідувачі, великі торгівельні зали, де без офіс-адміністратора не обійтися.


Офіс-адміністратор

Дисципліни за професією

  • ---