Цифрова платформа
професійної освіти

Деревообробник будівельний

Код: 7120

Загальна характеристика професії «ДЕРЕВООБРОБНИК БУДІВЕЛЬНИЙ»

Обробка деревини – одне з найстаровинніших ремесел, яке опанувала людина. Завдяки своїм чудовим властивостям дерево і зараз залишається досить цінним та широко вживаним будівельним матеріалом. Столярне ремесло серед інших завжди було надзвичайно важливим. Результатом роботи столяра є виготовлення, складання та встановлення виробів з деревини: віконних рам, сходових огороджень, меблів, дверей, корпусів легких суден, музичних інструментів та інших предметів домашнього вжитку.

Деревообробник будівельний повинен вміти: обробляти деревину електроінструментом і вручну; виготовляти та виконувати монтаж елементів, конструкцій будівель та споруд; виготовляти та встановлювати вікна і двері, вбудовані меблі, сходові марші; здійснювати влаштування підлог дахів та перекриттів.

Деревообробник будівельний повинен знати: основні властивості деревини; способи приготування столярного клею; основні породи та дефекти деревини; правила поводження з електроінструментами; способи виготовлення з’єднань і збирання елементів столярних виробів; способи забивання окремих місць деревини.


Деревообробник будівельний

Дисципліни за професією

  • ---