Цифрова платформа
професійної освіти

Візажист-стиліст

Код: 5141

Загальна характеристика професії «ВІЗАЖИСТ-СТИЛІСТ»

Візажист-стиліст – це, у першу чергу, художник, який малює не на полотні, а на обличчі або тілі; віртуоз стильного образу справжньої особистості.

Візажист-стиліст – професія, яка набула особливої актуальності, адже кожна людина прагне виглядати стильно та вишукано у найважливіші моменти її життя! Це сучасна, модна, популярна, затребувана та прибуткова професія!

Робота візажиста-стиліста складається з кількох етапів: по-перше – це визначення кольоротипу людини; по-друге – це корегування і зорове поліпшення контуру обличчя, що виконується за допомогою різноманітних косметичних засобів, а також створення цілісного образу людини; по-третє – поєднання класичних прийомів із модними тенденціями макіяжу та стилю. Зазвичай візажисти-стилісти працюють разом із перукарями, доводячи цілісний образ до досконалості.

Професія візажиста-стиліста належить до розряду фізичної та розумової праці, адже майстер повинен докласти неабиякі зусилля, щоб проявити свою творчість.

Сфера професійного використання: візажисти-стилісти працюють в салонах-перукарнях, у фото-студіях, у весільних салонах, викладачами у вищих навчальних закладах, а також у невеликих приватних підприємствах, досвідчені фахівці працюють на телеканалах, кіностудіях, в шоу-бізнесі тощо.

Перспективи: ця професія має високий попит на ринку праці. Завдяки участі в конкурсах візажисти-стилісти мають перспективи кар’єрного росту і створення свого імені.


Візажист-стиліст

Дисципліни за професією

  • ---