Цифрова платформа
професійної освіти

Касир (на підприємстві, в установі, організації)

Код: 4211

Загальна характеристика професії «КАСИР (НА ПІДПРИЄМСТВІ, В УСТАНОВІ, ОРГАНІЗАЦІЇ)»

Касир (на підприємстві, в установі, організації) – ця професія давно вже вийшла за рамки простого прийому-видачі грошей, сьогодні посаду касира часто поєднують в компаніях з посадами бухгалтера, контролера або іншого фінансового фахівця. Це професіонал, без якого неможливо уявити собі жодне підприємство і жодну сферу послуг. Касири сьогодні затребувані на ринку праці, тому що здатні вести облік в будь-якій організації.

Касир здійснює прийом, облік, видачу та зберігання грошових коштів і цінних паперів, забезпечує їх збереження, оформляє документи та отримує грошові кошти в установах, веде касову книгу на основі прибуткових і витратних документів.

Перспективи: Касир може працювати на таких підприємствах, як: супер- або гіпер-маркети, продуктові або промислові магазини, театри, кав’ярні, ресторани, розважальні центри, страхові компанії, автозаправки, промислові підприємства та ін.. Практично на кожному другому підприємстві, компанії або організації затребувані касири. Заробітна плата таких фахівців досить висока.

Професія касир (на підприємстві, в установі, організації) є базовою сходинкою для майбутнього спеціаліста такого, як: завідуючий касою, бухгалтер, економіст, фінансист та ін.


Касир (на підприємстві, в установі, організації)

Дисципліни за професією

  • ---