Цифрова платформа
професійної освіти

Інкасатор-водій автотранспортних засобів

Код: 4212

Загальна характеристика професії «ІНКАСАТОР-ВОДІЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ»

Інкасатор-водій автотранспортних засобів одержує в касах торгових, транспортних, видовищних, побутових та інших підприємств і організацій грошову готівку або інші цінності у спеціальних опломбованих сумках, доставляє і здає їх у каси банків. Одержує в касах Національного банку України та комерційних банках паперові гроші, монету та інші цінності, сформовані і спаковані в установленому порядку.

Доставляє і здає їх відповідно до одержаного завдання у каси територіальних управлінь та установ Національного банку України, комерційних банків, інших підприємств і організацій. Здійснює практичне керування та обслуговує оперативний (спеціалізований) автотранспортний засіб під час перевезення (транспортування) грошової готівки або інших цінностей, несе матеріальну відповідальність та вживає заходів щодо їх збереження.

Контролює стан та правильну експлуатацію оперативного (спеціалізованого) автотранспортного засобу, виконує його заправлення паливом, мастильними матеріалами, охолоджувальною рідиною тощо.

 Бере участь у визначенні складності та обсягів технічного обслуговування оперативного (спеціалізованого) автотранспортного засобу, здійснює його прийняття після проведеного ремонту.


Інкасатор-водій автотранспортних засобів

Дисципліни за професією

  • ---